AutoBOAT AutoBOAT AutoBOAT AutoBOAT AutoBOAT AutoBOAT AutoBOAT AutoBOAT

Koronavírus - dezinfekcia osobných vozidiel


Dezinfekcia vozidla

V čase koronavírusu chceme chrániť vás aj nás, preto vykonávame dvojstupňovú dezinfekciu vašich vozidiel:

  • pred prevzatím vozidla do servisu,
  • po vykonaní servisných úkonov.

Do vášho vozidla vstupujú naši pracovníci s doterajšími ochrannými pomôckami (poťahy sedadla, volantu, riadiacej páky...) a samozrejme aj v rúšku a rukaviciach.

Akciová cena dezinfekcie pre zákazníkov servisu, ktorí si objednajú aj iné servisné úkony, je 10 EUR s DPH. Ak máte záujem iba o dezinfekciu vozidla, zaplatíte za túto službu 30 EUR vrátane DPH.

Vozidlá dezinfikujeme najnovším typom polymérovej, vodou riediteľnej dezinfekcie PolyHMG.

Pri zodpovednom prístupe a dodržiavaní hygieny boj s koronavírusom určite zvládneme!


> Dezinfekcia PolyHMG - čítajte viac

PolyHMG je najnovší typ polymérovej, vodou riediteľnej dezinfekcie. Je bez chlóru, v používanej koncentrácii nie je dráždivá ani toxická. Aplikuje sa za prítomnosti ľudí a zvierat.

PolyHMG kombinuje dezinfekčnú funkciu s ochrannou. Eliminuje existujúce mikroorganizmy, a zároveň vytvára nehostinné prostredie pre ich budúci výskyt. Týmto efektívne chráni prostredie pred nákazami.

PolyHMG je ekologicky priateľská dezinfekcia. Nepoškodzuje žiadne povrchy na ktorých sa aplikuje. Je nekorozívna a nehorľavá, ľahko manipulovateľná.

Ničí baktérie, vírusy, plesne, kvasinky, riasy a zanecháva povrchy dlhodobo chránené proti mikroorganizmom. PolyHMG však nepoškodzuje bunky väčších organizmov (t.j. ľudské, zvieracie), pretože tie majú rozdielnu molekulovú štruktúru a iné biochemické vlastnosti.

PolyHMG vytvára na povrchoch ochranný biocídny film. Ten následne eliminuje aj sekundárnu a ďalšiu kontamináciu. Takto je povrch chránený dlhodobo a riziko nákazy klesá.

Dezinfekciu PolyHMG aplikujeme v interiéri vozidla pomocou bezšnúrového elektrostatického ručného postrekovača.