Sezónne akcie servisu


Úhrada spoluúčasti

Opravy po poistných udalostiach

Ponúkame vám opravu vášho vozidla po poistnej udalosti. Nahlásenie poistnej udalosti aj obhliadku pre poisťovňu vybavíte priamo u nás. Vybavíme aj krycie listy. Počas opravy vám za zvýhodnených podmienok poskytneme náhradné vozidlo.

  • V prípade, ak si poistnú udalosť necháte opraviť u nás, kalkuláciu opravy vám poskytneme bezplatne .

  • V prípade, ak si želáte urobiť iba kalkuláciu k poistnej udalosti, vieme vám poskytnúť danú službu, táto je však spoplatnená 1% zo sumy kalkulácie k vašej poistnej udalosti, minimálne však 25 € s DPH.
  • Ak sa následne rozhodnete vykonať danú opravu u nás, suma kalkulácie vám bude odrátaná z výšky spoluúčasti, maximálne však do výšky 165 € s DPH.

V prípade poistnej udalosti kontaktujte:

foto

Viktor Flimel
servisný poradca,
technik poisťovne Allianz-SP, UNIQA a Generali
tel: 02/49 280 111, mobil: 0902 964 058
flimel@boat.sk

foto

Ing. Lukáš Strnád
servisný poradca,
technik poisťovne Kooperatíva a Komunálna
poisťovňa
tel: 02/49 280 111, mobil: 0903 753 338
strnad@boat.sk

Objednajte sa do servisu

Kontrola geometrie

Kontrola geometrie len za 25 € s DPH - pre značky VW, ŠKODA a SEAT

Aj štandardné používanie automobilu spôsobí časom zmeny nastavenia geometrie kolies. Pomocou najmodernejšieho zariadenia vám skontrolujeme nastavenie geometrie vášho vozidla, s akým prichádza vozidlo z výroby.

(Kontrola nezahŕňa dodatočné nastavenie.)

> Čo by ste mali vedieť o geometrii

Dobre nastavená geometria kolies má nemalý vplyv na bezpečnosť, opotrebenie pneumatík, riadenie a ovládanie vozidla, ale aj komfort, spotrebu a jazdné vlastnosti auta. Je preto nutné pravidelne si nechať geometriu občas premerať, prípadne nastaviť.

K zmene nastavenia geometrie vozidla môže dôjsť z viacerých dôvodov. Veľmi častým je napríklad kvalita našich ciest. Pri kúpe novej sady pneumatík je kontrola takisto vhodná, rovnako ako pri výmene letných pneumatík za zimné.


Akcia klimatizácia

Dezinfekcia klimatizácie

Ponúkame vám dezinfekciu vozidla a klimatizácie dezinfekčným prostriedkom za 35 € s DPH (uvedená cena zahŕňa materiál aj prácu).

Pri dezinfekcii klimatizácie mimo servisného intervalu odporúčame výmenu prachového-peľového filtra.

(Cena filtra a práce nie je zahrnutá v cene dezinfekcie.)

> Čo by ste mali vedieť o klimatizácii

Klimatizácia by mala byť čistená a dezinfikovaná aspoň raz ročne. Ak sa nečistí, množia sa v nej huby, plesne, vírusy a baktérie. Najnebezpečnejšou je Legionella pneumophilla, ktorá môže spôsobiť zápal pľúc, u detí a slabších jedincov dokonca smrť. Najsprávnejší čas na dezinfekciu je práve na jar, pred sezónou.

Klimatizáciu treba vedieť používať, pretože nielen chladí, ale aj vysušuje vzduch, a to spôsobuje aj problémy – zápal dýchacích ciest, ale aj očí či kĺbov. Klimatizáciou chladíme o 3 až 4 stupne, chladenie o 6 stupňov realizujte iba výnimočne, vyššiemu chladeniu sa určite vyhnite.


Ďalšie aktuálne servisné akcie podľa jednotlivých značiek nájdete v sekcii Servisné akcie.